W ostatnich dniach dostaliśmy wiadomość zwrotną o włączeniu naszego klubu SP1ZES do dwóch klubów dyplomowych:
* European Ros Club (ERC)
* 30 Meter Digital Group (30 MDG)

Dzięki czemu przybędzie naszemu klubowi sporo nowych dyplomów – co przełoży się na lepsze miejsce w klasyfikacji dyplomowej SP-A-HC. Kilka z nich prezentujemy poniżej.


Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „30 Meter Digital Group MEMBERSHIP 13389 Wrldwide30 Meter Digital Communication This certifies fies the holder is an active Member of 30 Meter Digital Group (30MDG) SP1ZES Radioclub Parseta JUMDG C leter IssuedBy:Don,KB9UMT By: Don, KB9UMT”Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PHASE HASE I 1 CLUB DYC SHIFT BPSK63 DXCC 100 AWARD SP1ZES Radioklub 0606 The holder ofthis certificate has submitted proof contacts with 100 DXCC countries World Wide using BPSK63 mode Date:7hFebury2018 PSK DXer Manager: Juan Manuet Ponce Pascual EA1CUI * CLUB”Może być komiksem przedstawiającym 1 osoba, na świeżym powietrzu i tekst „YB DXC DiGiTAL MODES; Indonesia Prefix Award A YB /YE Prefix Edition This award is presented in recognition of having made two way contact with 10 Indonesia Amateur Radio Station which has YB/YE prefix SP1ZES Radioklub #01209 #0 1209 Manager Muhammad Sufyan, YC9VM Indon indonesia wonderful 21 May 2022 https://yb6-dxcdigital.net/ YBGDX COMMUNIT Basic 10 Ulun Danu Beratan Bali designby YB4FIK”

Źródło