Wyprawy radiowe

Zrealizowane terenowe wyprawy radiowe ...

gaskiW dniu 1 czerwca grupa krótkofalowców BSK i zaprzyjaźnionych kolegów z Koszalina i Słupska spotkała się w latarni morskiej Gąski. Pogoda nie dopisała, ale to zupełnie nie przeszkodziło nam w inauguracji sezonu wyprawowego Bałtyckiego Stowarzyszenia Krótkofalowców. FOTO

Czytaj więcej: Gąski 2013

    W dniu 1.06.2013 (sobota) jedziemy na cały dzień "radio-aktywować" latarnię w  Gąskach. Zapraszamy wszystkich chętnych krótkofalowców i sympatyków naszego chobby.

 

Czytaj więcej: Wyprawa na latarnię w Gąskach

festyn zabawaUwaga, uwaga, SP1ZES w dniu 26 czerwca 2011 (niedziela) zaprasza wszystkich chętnych na festyn organizowany przez sołtysa Charzyna z okazji rozpoczęcia lata i zakończenia roku szkolnego. W programie oprócz dobrej zabawy inauguracja pracy SP1ZES z nowego urządzenia :). Wstępnie planujemy pobyt od godziny 10.oo do 18.oo. Miejsce - Stadion Sportowy. Przygotowaliśmy już niezbędny sprzęt i czekamy na chętnych.

No i po festynie
... Szkoda! Dalsza część tekstu po wybraniu linku.

Czytaj więcej: SP1ZES na festynie w Charzynie

relacja foto- jezioro SiecinoZapraszamy do zapoznania się z relacją z mini wyprawy nad jezioro Siecino. Cel to rozpoznanie terenu i warunków zakwaterowania oraz przygotowanie zasadniczego wyjazdu. W dalsze części artykułu, relacja foto oraz krótki film.

 

Czytaj więcej: Rekonesans Jez.Siecino 9-05-2011

Zgodnie z harmonogramem naszych wyjazdów w niedzielę 8 maja jedziemy na majówkę nad jezioro Siecino (JO83AO). Wyjazd zupełnie spontaniczny zainicjowany przez Zbyszka - SP1MVL nakręcony przez Marka - SP1TJ, a dograny przez "Dziadzię" - SP1F. Jedziemy na rekonesans przed czerwcowym 3 - dniowym wypadem członków BSK w to miejsce. Popracujemy przy okazji w programie SP Flora/Fauna z regionu SPFF-041. i gmin DP-04 i DP-06 (aktywność zgłoszona do SP2FAP). A i powędkować będzie okazja w tym przepięknym jeziorze. Reasumując - "dla każdego coś majowego". Na razie dali się wkręcić: SP1TJ, SP1MVL, SP1JON, SP1UJT, SP1UJG, SP1F. Czekamy na następne zgłoszenia, miejsca jeszcze są. Wyjazd 8 maja o godz. 7:00 spod pracowni pana Marka SP1TJ-a. Pamiętajcie o zabraniu dobrego humoru, czegoś do picia, jedzenia i ryb łowienia.

Wasz kochający! 

golczewo

W dniach 21-23.08 SP1KQR Radioklub „Fala” będzie pracował z Zamku w Golczewie. Do "zaliczenia" gmina i zamek za jednym zamachem. Za przeprowadzenie łączności z trzema stacjami (w tym obowiązkowo SP1KQR/1) pracującymi w tym okresie z Golczewa będzie można otrzymać piękny dyplom. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas na zamku w Golczewie. Dodatkową atrakcją tego pikniku to "GOLCZEWSKA SIERPNIÓWKA" na którą uczestnicy naszej wyprawy są zaproszeni przez "STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZIEMI GOLCZEWSKIEJ" i władze Gminy Golczewo z panem Burmistrzem na czele! W programie tej regionalnej imprezy wiele atrakcji które urozmaicą nasz pobyt.

Czytaj więcej: GOLCZEWO 2009