rcnW dniu 08.06.2013 odbyła się ciekawa wycieczka do RCN w Solcu Kujawskim, organizowana przez BSK, a dokładnie przez członków radioklubu ‘FALA’ SP1KQR.

RADIOWE CENTRUM NADAWCZE  PROGRAMU PIERWSZEGO  POLSKIEGO RADIA W  SOLCU KUJAWSKIM

W dniu 08.06.2013 odbyła się ciekawa wycieczka do RCN w Solcu Kujawskim, organizowana przez BSK, a dokładnie przez członków radioklubu ‘FALA’ SP1KQR.

Dzięki uprzejmości dyrektora RCN Pana Piotra Kożuchowskiego, i przy wielkiej pomocy w załatwieniu formalności kolegi Marka Giżyńskiego - [SP2MKO] na co dzień pracującego w tym obiekcie doszło do tego wyjazdu. W wycieczce brała udział ośmio osobowa grupa kolegów z Kołobrzegu, Koszalina, Postomina i Warszawy. Niezapomniane wrażenia z pobytu, możliwość obejrzenia z bliska i dotkniecia - zajżenia do srodka [ serca ] nadajnika, skrzynki antenowej wielkości domku jednorodzinnego, do tego poparte było to szczegółowym komentarzem i objaśnieniami technicznymi Marka [SP2MKO], który wcielił się w rolę przewodnika naszej wycieczki po tym ciekawym obiekcie. Na dowód tego przedstawiamy krótką foto-relację z naszej wyprawy.

 

 

bwd  Grupa 1/4  fwd