W  przedświąteczną  sobotę klub SP1PAN wraz z członkami  Bałtyckiego Stowarzyszenia Krótkofalowców był inicjatorem happeningu przed Urzędem Miasta Trzebiatowa.

Nawiązywaliśmy łączności z wieloma kolegami z Polski, ale udało nam się również złożyć życzenia świąteczne radioamatorom z Europy i nie tylko. Akcja miała na celu promocję miasta i gminy, ale także krótkofalarstwa, jak i nas samych. Swoją obecnością zaszczycił nas burmistrz - Zdzisław Matusewicz i  osobiście, z naszą pomocą złożył życzenia kolegom na kilku pasmach amatorskich. O naszej operacji poinformowały na antenie ogólnopolskiej stacje RMF FM, TVN24,  TELEWIZJA POLSKA (Teleekspres), gazeta FAKT oraz media lokalne.

W happeningu udział wzięli także trzebiatowscy artyści, którzy wystawili swoje prace: Małgorzata Kaczmarczyk, Ryszard i Maciej Leończyk, a także Warsztaty Terapii Zajęciowej.

Podziękowania za udaną akcję należą się Dziadzi Zibiemu SP1F i Krzysiowi SP1UJT za ogromne zaangażowanie  i organizację, jak również każdemu z osobna będącego w tym dniu na stanie. Korzystając z okazji dziękujemy również za wkład w nasz rozwój i udostępnianie wszelkich możliwych materiałów kierownikowi Klubu Wojskowego, panu Jerzemu Nowakowi .

Mamy również nadzieję, że zostaliśmy zauważeni przez nasze lokalne władze i w miarę możliwości będziemy w przyszłości mogli liczyć na kolejną owocną współpracę i pomoc z ich strony.
Pozostały materiał z tej imprezy znajdziecie pod adresem (klik w link)

 

Pozdrawiamy SP1PAN team