W przedświąteczną sobotę, klub SP1PAN wraz z członkami Bałtyckiego Stowarzyszenia Krótkofalowców i Urzędem Miasta Trzebiatów był inicjatorem happeningu przed budynkiem Urzędu Miasta.  Nawiązywaliśmy łączności z wieloma kolegami z Polski, a również złożyliśmy życzenia świąteczne radioamatorom z Europy i nie tylko. Akcja miała na celu promocję miasta i gminy, ale także krótkofalarstwa, jak i nas samych. Swoją obecnością zaszczycił nas burmistrz Zdzisław Matusewicz i osobiście z naszą pomocą złożył życzenia kolegom na kilku pasmach amatorskich. O naszej operacji poinformowały na antenie ogólnopolskiej stacje RMF FM, TVN24, TELEWIZJA POLSKA (Teleekspres), Gazeta FAKT oraz media lokalne.  W happeningu udział wzięli także trzebiatowscy artyści, którzy wystawili swoje prace: Małgorzata Kaczmarczyk, Ryszard i Maciej Leończyk, a także Warsztaty Terapii Zajęciowej.

 

 

Podziękowania za udaną akcję należą się Dziadzi Zibiemu SP1F i Krzysiowi SP1UJT - za ogromne zaangażowanie i organizację, jak również każdemu z osobna będącego w tym dniu z nami. Korzystając z okazji, dziękujemy również za pomoc i udostępnianie wszelkich możliwych materiałów kierownikowi Klubu Wojskowego, panu Jerzemu Nowakowi.

 

Mamy nadzieję - w miarę możliwości - wspólnie rozwijać tak dobrze zapowiadająca się współprace dla dobra miasta i regionu.


bwd  Grupa 1/6  fwd
widok: przed zakończeniem

 
Pozdrawiamy SP1PAN team